Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Dvacet tisíc pro Educo

Severní vítr a ukrutná zima se podepsala na jinak perfektním hudebním Festivalu pro Educo. Dobročinný projekt s krásnou myšlenkou podpořit rodiny s dětmi se zdravotním handicapem byl skvěle naplánovaný, perfektně obsazený a dobře zorganizovaný. Jen jsme si všichni tolik přáli, aby nepršelo, že jsme si zapomněli přát, aby nefoukal tak studený vítr. Ten patrně odradil i část publika. Nicméně i přesto na nádvoří holešovského zámku dorazilo několik stovek posluchačů, kteří si užili koncerty skupin F. X. Generation, Oliver, Franc Alpa nebo Expo & Pension. V mezičasech pak vystoupily taneční skupiny SVČ Tymy.

 

Pořadatelé tak mohli zaměstnancům Educa hrdě předat pomyslný šek na 15 tisíc korun, který ale nebyl konečný. K částce je nutno připojit gesto členů security, kteří se vzdali honoráře. Celkem tak výtěžek pro Středisko rané péče Educo Zlín činil více než 20 tisíc korun.

 

Děkujeme všem, kteří nezůstali sedět doma a vydali se podpořit dobrou věc. Snad jste si tento festival užili, počasí navzdory. Děkujeme také pořadatelům Lukáši Leškovi a Daliboru Šmakalovi a všem, kteří se na benefici podíleli. A v neposlední řadě velké poděkování patří i kapelám, které zahrály bez nároku na honorář.

 

Hana Helsnerová