Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Zahajujeme provoz relaxační zóny

Pro letošní rok jsme si připravili novinku v podobě odpočinkové zóny v masných krámech, která se tak stane útočištěm nejen rodičům s dětmi ale také všem, kteří budou chtít po celotýdenním zápřahu „vypnout“. Zóna HolešOFF k tomu bude jako stvořená. O program pro děti se v rámci Dnů města postará SVČ TYMY, které letos slaví 20. výročí a i touto cestou bude slavit. V květnu bude zóna součástí Dnů města, později bude v provozu zatím o prázdninových pátcích. Zkušební ročník nám ukáže, o co mají občané města zájem, a jakým směrem se vydat v dalších letech.

V masných krámech budou ve dnech 11., 12. a 13. května probíhat tvořivé dílničky pro děti a od 16 hodin vystoupení SVČ TYMY. Představí se taneční i hudební soubory. V sobotu dopoledne se pak přidá umělecký kovář, který vás nechá nakouknout mu pod ruce pri kovářské práci. 

Součástí Dnů města bude tradiční akce ZUŠ Open, která ve čtvrtek i v pátek podvečer oživí masné krámy hudebním představením. Ve čtvrtek se představí soubor zobcových fléten a třída bicích nástrojů. V pátek se můžete těšit na žesťový kvartet a kapelu F. X. Generation.

Kromě otevření relaxační zóny symbolicky „otevřeme“ ve čtvrtek 11. května také outdoorovou panelovou výstavu, která už nějakou dobu zdobí náměstí Dr. E. Beneše. Letos je zaměřena na vývoj průmyslu a rozvoj podnikání v našem městě. 

Hana Helsnerová

program-masne-kramy-rozsireno.jpg