Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Oživené masné krámy

V rámci Dnů města se vždy snažíme oživovat místa v centru města tak, abychom se mohli potkávat třeba při běžné procházce. K tomuto účelu je ideální prostor masných krámů. V letošním roce jsme se rozhodli vyzkoušet provoz relaxační zóny, kam se mohou uchýlit rodiče s dětmi a usednout ke stolečku s tvořivou dílnou nebo si přijít v klidu vypít kafe nebo sníst zmrzlinu ve stylových lehátkách.

O program v zóně HolešOFF se stará SVČ Tymy, které letos slaví své 20. výročí. Dění ve čtvrtek 11. května SVČ oživilo energickým vystoupením Happy dance, na které navazoval taneční workshop, do kterého se mohli zapojit malí i velcí.

Představena byla také výstava, která už nějakou dobu zdobí holešovské náměstí. Je věnována tématu podnikání a rozvoji průmyslu v našem městě.

Součástí Dnů města je pravidelně také open air vystoupení žáků Základní umělecké školy F. X. Richtra Holešov s názvem ZUŠ Open. Tentokrát jsme tleskali souboru zobcových fléten a hudebním peckám v podání žáků třídy bicích nástrojů. Člověk by ani netušil, kolik talentovaných flétnistek a bubeníků v Holešově máme. V pátek se můžete těšit na žesťový kvartet a kapelu F. X. Generation.

Děkujeme všem vystupujícím, organizátorům i návštěvníkům. Budeme se těšit v pátek opět na viděnou.

Hana Helsnerová