Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Zahájení sezóny na zámeckém koupališti už tento víkend

Tisková zpráva ze dne 29. 5. 2023

 

Holešov – Už v sobotu 3. 6. 2023 , bude-li přát počasí, by mohlo být otevřeno zámecké koupaliště v Holešově. Právě probíhají přípravné práce a zkušební zátěž, při které by se měly odhalit případné problémy. Ty mají Technické služby v plánu odstranit do konce týdne.

Letos je plánován provoz koupaliště od června do září s tím, že právě v červnu a září se bude provozní doba řídit aktuálním počasím. Informace návštěvníci vždy najdou na webových stránkách www.koupaliste-holesov.cz . V červnu bude ve všední dny otevřeno od 12 do 18 hodin. O víkendech a každý den o prázdninách pak bude otevřeno od 10 do 19 hodin.

Návštěvníci za vstup na koupaliště zaplatí 90 korun, mládež, důchodci a držitelé ZTP pak zaplatí 60 korun a děti do 6 let mají vstup zdarma. Zájemci mohou využít také permanentek, které budou v prodeji pro dospělé za 900 Kč a pro děti do 15 let a seniory pak za 700 Kč.

Areál koupaliště disponuje 50m plaveckým bazénem s hloubkou od 1,2 m do 1,8 m se dvěma skluzavkami. Pro děti do věku 5 let je určen oddělený dětský bazén s maximální hloubkou 60 cm. Dále je možné využít hřiště pro plážový volejbal nebo nohejbal. Návštěvníci budou mít za poplatek k dispozici lehátka nebo bezpečnostní schránky. Půjčit si mohou také vybavení na stolní tenis, beach badminton a další hry.

 

 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921