Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

New Drive Club plný života

V Holešově se naplno rozjela klubová scéna se všemi svými náležitostmi. Večerní život, plno lidí, plný bar a hlavně skvělá hudba. Návštěvníci zámeckého Drivu mají teď možnost trávit večer ve stylovém klubu, kde se otevírá dlouho před koncertem, dát si pivo a plynule se „prožít“ až ke koncertu. Stejně jako tomu bylo v případě první říjnové soboty. Do Holešova po roce zavítala kapela Joe Cocker Forever. Perfektní revivalové uskupení ze Zlína s sebou přivezlo pozitivní energii, našlapanou hudbu a taky Cockerův typický chraplák. Klub plný zpočátku mírně ostýchavých posluchačů se postupně zcela roztančil a podle reakcí byli všichni nadmíru spokojeni.

Další podobně zajímavý večer nás čeká v pátek 13. října. Těšit se můžeme na rockovou kapelu Září a kapelu Love & Other Cliches. Žánrový průřez ale bude širší, můžeme očekávat alternativní rock balancující na hranici popu, indie rock a další podobné žánry.

Následovat bude pátek 27. října, kdy se představí Hardwicke circus. Ti jsou charakterizování jako propojení The Rolling Stones s The Doors, navíc jamující s Primal Scream. Jejich kariéru sleduje i Paul McCartney a mimo jiné jim sehnal i místo v programu loňského festivalu Glastonbury. Leaderem kapely je zpěvák a hlavní skladatel Jonny Foster, který přitahuje pozornost nejen hlasem, ale prý i tím, že vyzařuje charisma Micka Jaggera. Zkrátka není jiná možnost, než se přijít přesvědčit na vlastní oči i uši.

Hana Helsnerová