Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Služby informačního centra

veletrhy-600x400.png

Propagace a turistické informace

Turistická informační činnost a propagace města je naším základním posláním. Mapy, prospekty i dobrou radu u nás najdete vždy zdarma.

mic-smenarna-600x400.jpg

Směnárna

Bez poplatku měníme více než 40 měn včetně méně obvyklých. V nabídce máme Euro, Chorvatské kuny, Polské zloté ale i Thajský baht, Čínský juan či Ukrajinskou hřivnu.

prodej-vstupenek-600x400-px.jpg

Prodej vstupenek
a jízdenek

Akce na zámku, v kině Svět nebo i v jiném městě? Prodáváme vstupenky sítě Ticketportal, Ticketpro, Ticketart i Ticketstream. I pro vaši akci můžeme být předprodejním místem.

suvenyry-600x400-px.jpg

Prodej suvenýrů

Suvenýr na památku nebo jako dárek přátelům vždy potěší. Vybírat můžete z magnetek, publikací, hrníčků, svíček, zvonečků... Nabídka je opravdu pestrá.

internet-pro-verejnost-600x400-px.jpg

Internet pro veřejnost

Jako jediní ve městě nabízíme veřejnosti stolní počítače s  připojením na internet a možností tisku. Nechybí samozřejmě ani WIFI.

vylep-plakatu-600x400-px.jpg

Výlep plakátů

Vaše plakáty vylepujeme každé úterý a pátek, stačí je dodat k nám do informačního centra. Platba je možná hotově, kartou či převodem.

databaze-firem.jpg

Databáze firem

Sháníte kontakt na místní firmu nebo prodejnu?

Přehled podnikatelských subjektů

a služeb ve městě je vám k dispozici.

sluzby-600x400-px.jpg

Další služby

Kopírování, tisk, skenování, prodej poštovních známek, zprostředkování ubytování...to vše a ještě víc pro vás na počkání zajistíme.